Pár řádků o mé osobě

Malování a moje cesta k němu …

První zdokonalování nastalo v LŠU, poté jsem nastoupila na zajímavý obor Aranžérka ve F-M, kde jsem získala spousty cenných znalostí a ty následně uplatnila na UMPRUM obor malba v Ostravě-Porubě. Po absolvování jsem nastoupila do školství a proto jsem si na CDV při OU v Ostravě dodělala ještě odpovídající vzdělání, které se specializovalo na vychovatelství a výtvarnou výchovu. Po sedmi letech ve školství jsem se rozhodla věnovat svému koníčku, tj malbě více, a to ve vztahu k dětem. Vytvořit pro ně více promalovaných prostor, což se mi dařilo už i na střední škole a dále pak ve svém zaměstnání. Kromě praxe ve školství jsem soukromě doučovala malbu a kresbu či vedla kroužek tvoření pro maminky s dětmi.
Nadchla mě technika Airbrush, ke které jsem si udělala patřičný kurz.
Kromě své milované rodiny se věnuji svému oboru. A jelikož nerada zůstávám na jednom místě, mám v plánu další kurzíky, abych se naučila nové věci a mohla tak kromě malování obrazů, interiérů, exteriérů, aut apod., dělat další zajímavé věci a tyto Vám poté nabídnout.
V neposlední řadě mou oblíbenou relax činností je práce s fotkou. Vznikají tak nepřeberná množství foto koláží, kterým se do budoucna chci věnovat ještě mnohem více.

Psali o mně

Malá ukázka toho, co se mi z novin zachovalo.

r 1999

r 2000

r 2005

r 2006